שי רפאל מעסה רפואי - עיסוי רפואי
ראשי אודותיי גלריה מאמרים שאלות ותשובות המלצות תעודות מבצעים יצירת קשר

המלצות

יפית לוי

5 שנים של היכרות, 5 שנים של בריאות והמון המון תודה לשי. חברה שלי שלחה אותי למסג' מתנה ליום הולדתי ה-50. תוך כדי טיפול שוחחנו שי ואני וסיפרתי לו שאני יושבת כ-12 עד 14 שעות ביום עם גב כפוף ועם כאבי גב וכתפיים.ומהטיול הראשון עברנו לסדרה שבועית של טיפולים קבועים ואחרי כמה טיפולים הרגשתי כבן אדם חדש. שי, מלבד היותו מעסה רפואי, הוא גם פסיכולוג אישי. לשי אפשר לספר הכל ואצל שי לא התביישתי לשכב על מיטת הטיפולים כדי לעשות מסג' (אני אישה מלאה). שי הוא בחור בעל ידי זהב. נתפס לי הצד - מיד לשי, נתפס לי גיד - ישר לשי, כל דבר אני פונה אליו מיד והוא מעמיד אותי חזרה על שתי רגליי. שי, בקליניקה שלך נעים, מרגיע, המוסיקה נפלאה, ממש שקט ושלווה. יישר כח ותודה על הכל!


אורנה עמיאל מראשון לציון

הנני בחורה בת 44 במצב בריאותי מצויין עושה ספורט באופן קבוע 3-4 פעמים בשבוע. לפני כחצי שנה לא ברור לי מאיזה סיבה התחילו לי כאבים בישבן השמאלי שהקרינו לי לרגל שמאל וגרמו לי לצליעה ברגל שמאל ולכאבים חזקים. בבדיקת סיטי נמצא לי בלט דיסק L4-L5 והמליצו לי על טיפולים אלטרנטיבים. לאחר 3 חוד' של כאבים הגעתי לשי ובטיפול הרביעי חלפו הכאבים כלא היו זה פשוט לא יאומן. היום אני מגיעה לשי רק כדי לשמר את המקום לטווח הארוך. ברצוני לציין כי חווית הטיפול אצל שי היא יוצאת מן הכלל הוא יודע ישר לאתר את הבעיה במגע הקסם שלו הטיפולים לא כואבים ואפשר להגיד שאפילו מפנקים. אני ממליצה בחום.


ויק גבעון

המלצה לשי רפאל - מעסה רפואי הנני מכירה את שי רפאל מזה מספר שנים. שי רפאל, מלבד היותו מעסה רפואי מומחה, הוא למעשה מרפא גוף ונפש. שי רפאל, בחור חכם, נכון ובעל ניסיון חיים עשיר, למרות גילו הצעיר. תכונות אלו באות לידי ביטוי בטיפולים. אני נכנסת למרפאתו, כאובת גוף ונפש, ויוצאת רעננה ושלווה ועם אנרגיות חדשות לקראת משימות היום יום. עבורי, לבריאות הגוף והנפש, שי רפאל הוא הכתובת.


י. מאירוביץ

קיבלתי טיפולים משי רפאל במהלך מספר חודשים ומטיפול לטיפול חשתי כיצד מצבי הגופני הולך ומשתפר. אם הייתי צריך להגדיר את שי כאדם וכאיש מקצוע הייתי אומר שהמדובר באיש מיוחד במינו בעל ידי זהב, נפש בעלת עוצמות אישיות אדירות ויכולת ביצועית מרשימה כמסז'יסט. אני ממליץ בכל לב על שי כבעל מקצוע מן המעלה הראשונה.


תקוה פוגל

שי רפאל הוא תופעת טבע מדהימה, שלא ניתן לתארה במילים של יום יום. היכולות הטיפוליות המצוינות של שי נובעות מאישיותו המיוחדת, יכולת הקשבה מדהימה ויכולת קליטה מדויקת, מידיו העמוסות במנות גדושות של רגישות, אהבה ומיומנות מקצועית, המחוברים כנראה לכח אלוהי עליון. לבעלי - צבי, בתי - נגה ואנוכי - תקוה (הפוגלים), ישנה הזכות הגדולה להיות מטופלים של שי ולהינות מתוצאות מידיות וארוכות טווח. אני ממליצה בכל חום לעבור את חוויית הטיפול ע"י שי.


יפעת ה. תל אביב

במסגרת עבודתי אני יושבת שעות רבות מול המחשב ובשל כך, לעיתים, מתפתחים לי כאבים שונים ואני נאלצת לטפל בהם. מאחר שאני בעלת עודף משקל חיפשתי מישהו שארגיש איתו נוח עם גופי. מאחר שהכרתי את שי רפאל במסגרת חברתית, בחרתי בו כמטפל, מאחר שהוא עיוור ועובדה זו גרמה לי להרגיש נינוחה כשהייתי צריכה לחשוף חלק מגופי. במסגרת הטיפולים הוסבר לי מדוע הכאבים חוזרים לעיתים ואף קיבלתי טיפולים בידיים, בצוואר, בשכמות ובגב. היה מקרה מיוחד שבו היו לי כאבים עזים ביד, ברמה בלתי נסבלת וכשהלכתי לשי הוא אבחן את הבעיה וטיפל לי בה בצורה נקודתית. כמו כן, בסוף כל טיפול שי נותן לי עיסוי פנים מפנק. מאוד נעים לי להגיע לקליניקה - אפילו בסוף יום עבודה - מאחר שבמקום מקלחון ופינת קפה. המקום נעים, מרגיע, אסתטי ונוח. המיטה מיוחדת, מותאמת לצרכיי, ומחוממת במידת הצורך. פשוט תענוג ואני ממליצה בחום.


גדי רוזן - מאמן אישי, זוגי ומשפחתי

לכבוד שי - המלצה חמה כמי שסבל מבעיות גב קשות במשך שנים אני רוצה להמליץ בחום על שי כמטפל מקצועי מעולה. במשך שנים רבות סבלתי מבעיות גב והתנסתי בטיפולים מגוונים אצל מטפלים רבים בטכניקות שונות, אך ללא כל ספק שי הוא המטפל הטוב מבין כולם שפגשתי. אני מאמין העובדה ששי אינו רואה מחדדת את החושים האחרים שלו ומקנה לו יתרון גדול על פני מטפלים אחרים. כפי שהתרשמתי מנסיוני האישי ושמעתי מפי לקוחות אחרים הרגישות ההקשבה והאמפטיה ובנוסף לכך המקצועיות האחריות והמסירות הרבה שלו ללקוחותיו, הם אלה שגורמים למטופלים הרבים שמגיעים בפעם הראשונה לבחור להישאר ולהתמיד בטיפול אצל שי ובעיקר להיות מרוצים ואסירי תודה. מניסיוני האישי אני יכול לומר שהטיפולים עוזרים מאוד, משחררים שרירים תפוסים ומקלים מאוד על כאבים. אני ממליץ בחום על התנסות בטיפול אצל שי ומאמין שגם אתם תצאו ממנו מרוצים.


המלצה מאת ד"ר אלכס בילקביץ', מרכז הקורס לעיסוי רפואי - לחץ להמלצה


המלצה מאת עדינה פלין - לחץ להמלצה